Ana Sayfa AVM Babalar Günü’ne özel trend hediyeler İnegöl AVM’de

Babalar Günü’ne özel trend hediyeler İnegöl AVM’de

Bölge ekonomisine önemli bir katma değer sunan İnegöl AVM, Post – Covid döneminde de Babalar Günü’ne özel tüm ihtiyaçlara yüksek hijyen standartları altında cevap veriyor. T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın girişimleriyle, Bursa Valiliği bünyesinde oluşturulan ve çeşitli birimlerinin katıldığı komisyon tarafından her hafta gerçekleştirilen değerlendirme ve denetimlerden başarıyla geçen İnegöl AVM, bu Babalar Günü’nde dönem trendlerine yön veren hediye seçenekleri ile misafirlerini bekliyor.

Geniş marka karmasıyla hem bölge ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM’de normalleşme süreci titizlikle devam ediyor.

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla ulaştığı İnegöl AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın girişimleriyle, Bursa Valiliği bünyesinde oluşturulan ve çeşitli birimlerinin katıldığı komisyon tarafından her hafta gerçekleştirilen tüm değerlendirme ve denetimleri başarıyla tamamlıyor.

Sadece pandemi süreci ile ilgili gündemi değil, alışveriş trendlerini de geniş marka karmasıyla yakından izleyen İnegöl AVM, kapsamlı hijyen politikasının yanı sıra en moda ürünleri ile de hizmet vermeye devam ediyor.

Normalleşme sürecinin ilk Babalar Günü için bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verecek hediye seçenekleri sunan İnegöl AVM, açık otoparkı ve geniş açıkhava alanlarıyla misafirlerine hijyenik ve sağlıklı bir alışveriş ortamı sağlıyor.

Pandemi sonrası alışveriş…
İnegöl AVM’deki pandemi sonrası alışveriş eğilimlerine bakılırsa; teknoloji ürünlerine olan ilgi giderek artıyor. Evde geçirilen sürenin çoğalması ve evden eğitim sistemi nedeniyle tablet, notebook, televizyon, telefon ve küçük ev aletlerine olan talep yüksek.
Tekstil ürünlerinde ise yaz aylarına uygun hafif günlük kıyafetler (basic t-shirtler, eşofman takımları, pijamalar), ev kullanımına uygun rahat giyim ve iç giyim ürünleri AVM misafirlerinin ilk tercihi durumunda. Kişisel bakım ve ev/kişisel temizlik ürünleri yükselişe geçerken, sağlıklı beslenme alışkanlıklarının öne çıkması ile şarküteri ve sebze ürünleri misafirler tarafından artık daha çok tercih ediliyor. Yapı market alanında ise banyo grubu malzemelerine olan talep de artıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here