Ana Sayfa İNDEKS Bauhaus Bauhaus 25 yaşında

Bauhaus 25 yaşında

İlk şubesini 1996 yılında İstanbul’da açan Bauhaus, Türkiye’deki 25. yılını kutluyor.

Alman yapı market devi Bauhaus, Türkiye’deki 25. yılını kutluyor. İlk şubesini 1996 yılında İstanbul Kozyatağı’nda açan Bauhaus, 10 şubesiyle Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürüyor.

Yapı market alışverişi ve bunun yanında “kendin yap” kültürünü tüketicisiyle 25 yıl önce Kozyatağı şubesinde tanıştıran Bauhaus, Türkiye’deki 10 şubesinde en büyük yapı marketi konsepti, şubelerine kolay ulaşım imkanı, en zengin ürün çeşidi ve en düşük fiyat garantisi ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda hizmetini başarıyla sürdürüyor. Bauhaus Türkiye, İstanbul (5), Ankara (3), Antalya, Bursa mağazalarında ve online alışveriş mağazasıyla tüm Türkiye’ye en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyor.

Bauhaus, Türkiye’de ilk’lere imza attı
1996 yılındaki kuruluşundan itibaren ev, atölye ve bahçe için geniş ve ferah alanlarda satışa sunulan 120 bin ürün çeşidi, tüm kredi kartlarının geçerli olduğu alışveriş imkanı, çeşitli ürün gruplarında uzun süreli garanti, en uygun fiyat garantisi gibi birçok avantaj Bauhaus Türkiye’nin müşterilerine sunduğu ilkler arasında yer aldı. Bauhaus Türkiye; profesyonellere eğitim imkanı ve eğitici yayınlar, personeline işbaşı eğitimi, müşterisine usta temini, belli şartlarda ücretsiz adrese teslim avantajları gibi sektörde birçok ilki başlattı.

“Evinizde, atölyenizde, bahçenizde ihtiyacınız olan her ürün Bauhaus’ta” sloganıyla verilen hizmet, geniş otopark, zengin ve kaliteli ürün çeşidi, eğitimli personel ve uygun fiyat avantajları “Bauhaus yapı market” markasını ve başta Kozyatağı olmak üzere tüm şubelerini inşaat ve yapı malzemeleri, ev gereçleri konularında güvenli ve tercih edilen bir tedarik merkezi haline getirdi.

Uzun süreli istihdam
Yerleşmiş kurumsal kimliği ile 360 derece müşteri mutluluğu prensibinden hiç vazgeçmeden 25 yıldır milyonlarca müşterisini memnun eden Bauhaus Türkiye yönetimi gerek beyaz, gerekse mavi yakalı çalışanını daima uzun süreli istihdam ediyor ve genç kadroları kurum içinden yetiştirerek üst görevlere atıyor ve böylece onların yükselmelerini sağlıyor. Aynı şekilde yıllar önce yola beraber çıktığı hukuk danışmanı, iletişim danışmanı, mali müşavirlik, reklam ajansı şirketleri ile de 25 yıllık birlikteliğini sürdürüyor.

Bauhaus, Türkiye ile birlikte Avrupa’da 19 ülkede hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here