Ana Sayfa AVM Bilkent Center’dan sürpriz hediye çekleri

Bilkent Center’dan sürpriz hediye çekleri

Ankara’nın gözde buluşma noktası Bilkent Center, kazandıran hediye çeki kampanyalarına devam ediyor. Bilkent Center ziyaretçileri yapılan 150 TL’lik yemek harcamalarında seçili mağazalardan 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center, kazandıran alışveriş kampanyalarına devam ediyor. 19 – 22 Ağustos tarihlerinde Bilkent Center’a gelen ziyaretçiler, kafe ve restoranlardan aynı gün içerisinde yapacakları toplam 150 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

Dünya mutfaklarından oluşan, birbirinden farklı konseptlere sahip kafe ve restoranlardan aynı gün içinde yapılan toplamda 150 TL ve üzeri yemek harcamalarında, seçili mağazalardan 50 TL tutarında hediye çeki kazanma fırsatı Ankaralıları bekliyor.
Keyifli ve kazandıran alışverişin tadını her an doyasıya çıkarmak isteyenler, kampanyadan kazandıkları hediye çeklerini seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılım sağlamak için Bilkent Center mobil uygulamasını indirip üye olan ziyaretçiler, alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek sıra beklemeden hediye çekinin sahibi oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here