Ana Sayfa Gündem ‘Bir alkış da AVM çalışanlarına’

‘Bir alkış da AVM çalışanlarına’

AVM yönetiminin deneyimli isimlerinden Necati Ufuk Toydemir, pandemi döneminde büyük zorluklarla mücadele eden, şifa dağıtabilmek için evlerinden, uykularından fedakarlık eden sağlık çalışanlarından sonra bu süreçte fedakarca ve yüksek görev bilinci ile çalışan alışveriş merkezi çalışanlarının da yürekten alkışlanması gerektiğini belirtti.

AVM sektörünün deneyimli isimlerinden Ufuk Toydemir, sağlık çalışanlarının yanı sıra pandemide alışveriş merkezi bünyesinde sayıları yüzbinleri aşan çalışanların da alkışlanması gerektiğine dikkat çekti. AVM’lerin de pandemi döneminde üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirdiğine dikkat çeken Toydemir’in açıklamalarından satırbaşları:

Türkiye’de sayıları 500’e yaklaşan alışveriş merkezinin bünyesinde çalışan ve sayılarını yüzbinlerle ifade edebileceğimiz çalışma arkadaşlarımız 2020 yılının Mart ayında başlayan ve bugüne kadar etkisini giderek sertleştirerek hissettiren pandemi döneminde; sakin kalarak, doğru bilgilere ulaşarak ortaya koydukları fedakarlık ve devamlı yüksek seviyede tuttukları görev bilinci ile birbirlerini kenetlenerek süreci en iyi şekilde devam ettirmişlerdir.

“AVM’ler pandemi döneminde üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirdi”
Alışveriş merkezleri yaşanan bu zor dönemde; kamu kurumları tarafından hayata geçirilen tüm tedbirlere uyum sağlayarak, duyarlı olarak ve iletişimi üst düzeyde tutarak salgınla mücadelede üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirdiler. Önce sağlık ilkesi ile tüm yetkili makamların almış olduğu kararlara ve uyarılara riayet ederek sağlıklı ortamlarda güvenli alışveriş ortamları oluşturulmasında önemli katkılarda bulunmuşlardır.

“Sağlıklı ortamlarda güvenli alışveriş ilkesi üzerine kritik iş birlikleri sağlandı”
Gerek alışveriş merkezi yönetimlerinin ekipleri gerekse de perakende markalarının çalışanları tek bir yürek olarak, ortak yaklaşım ile sağlıklı ortamlarda güvenli alışveriş ilkesi üzerine son derece kritik iş birlikleri oluşturdular. Bu zor günlerde görevlerinin başında olan, sektörün bu dönemdeki süreci mümkün olan en iyi şekilde yönetmesine destek veren, motivasyonunu hep üst seviyede tutan, görev bilinci sahibi tüm çalışma arkadaşlarımıza bu dönemdeki fedakarlıkları için teşekkür ediyorum.

“Önce sağlık çalışanlarına sonra yüzbinlerce çalışma arkadaşımı alkışlıyorum”
Bu dönemde en büyük zorluklarla mücadele eden, bizleri sağlığımıza kavuşturabilmek için, şifa dağıtabilmek için evlerinden, uykularından fedakarlık eden sağlık çalışanlarımızı tekrar hatırlıyor önce onları tekrar yürekten alkışlıyor, ardından da alışveriş merkezlerinde çalışan yüzbinlerce çalışma arkadaşımı yürekten alkışlıyorum. Bu sektörde sağlıklı, başarılı ve güzel günleri sizlerle birlikte yaşayacağımıza yürekten inanıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here