Ana Sayfa Gündem Blue Diamond büyümeye devam ediyor

Blue Diamond büyümeye devam ediyor

Sahip olduğu 155 mağazasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en yaygın pırlanta markası olan Blue Diamond, mağaza yatırımları ve iletişim faaliyetleriyle büyümeye devam ediyor.

Blue Diamond, kısa bir süre önce dünyada beğeniyle takip edilen ünlü sanatçı Meryem Uzerli’yi marka yüzü olarak duyurdu. Marka, elde ettiği başarısını ve Meryem Uzerli ile iş birliğini paylaşmak üzere 25 Mayıs Çarşamba günü Çırağan Sarayı’ndan bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Blue Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş’in yanı sıra sanatçı Meryem Uzerli yer aldı.

Toplantıda konuşan Blue Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş; “Blue Diamond olarak bugün 52 ilde 155 mağazamız ile Türkiye’nin en yaygın pırlanta perakendecisiyiz. Dubai, New York ve Amsterdam’da bulunan ofislerimiz ve katıldığımız uluslararası fuarlar ile önemli miktarlarda pırlanta alımı yapıyoruz. Bu pırlantalar, Avrupa’nın en büyüğü olan tesisimizde işlenerek Blue Diamond mücevherlerine hayat veriyor. Modellerimizi hem ülkemize, hem de dünyanın birçok farklı ülkesine sunuyoruz” dedi ve şöyle devam etti: “Sahip olduğumuz birikim ve güçle ‘Blue Diamond her kadının hakkı’ diyoruz, farklı zevklere ve bütçelere seslenebilen geniş bir koleksiyon sunuyoruz. Yıl boyunca büyütme, değişim, hediye pırlanta gibi birçok kampanya ile pırlanta sahibi olmak isteyenlere avantajlar sağlıyoruz. Yaptığımız ticari yatırımlar ve iletişim stratejimiz ile Blue Diamond, Türkiye’nin en yaygın pırlanta perakendecisi oldu.

Blue Diamond’ın uzman kadrosuyla, mücevher sektörünün gelişimine de katkı sağladığına dikkat çeken Emil Güzeliş şunları ekledi: “9 Eylül Üniversitesi iş birliğiyle kurulan Blue Diamond Pırlanta Akademisi’nde uzman gemologlar ile 4 bin kuyumcuyu Pırlanta ve Değerli Taş Uzmanı olarak yetiştirip sertifika verdik. Bugün sektörde birçok kuyumcuda yer alan Blue Diamond Sertifikası, bu eğitimlerin simgesi niteliğindedir.”

“Pırlanta her kadının hayali. Blue Diamond, farklı zevklere ve bütçelere seslenen geniş koleksiyonu ile bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Blue Diamond olarak her zaman pırlantanın ulaşılabilir bir lüks olduğunu anlattık” diyen Şükran Güzeliş, bu alandaki çalışmalara ve gerçekleştirilen iş birliğine dair şunları dile getirdi: “Blue Diamond olarak iletişime ve sürekliliğine önem veren bir markayız. Reklamlarımıza 5 yıl önce başladık. Geçen yılın sonundan itibaren yolumuza, hem ülkemizde hem de yurtdışında milyonlarca seveni olan çok değerli sanatçımız Meryem Uzerli ile devam ediyoruz. Meryem, içtenliği ile markamıza çok yakışıyor. İnanılmaz güzel bir enerjisi ve ışıltısı var. Blue Diamond’ın dünyası ile Meryem’in bu ışıltısı çok keyifli bir şekilde buluştu. Kendisiyle güzel bir yolculuğa başladık, projemizin başarılı olacağına yürekten inanıyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here