Ana Sayfa AVM Capacity’de eylül ayında eğlenceli sürprizler sizlerle

Capacity’de eylül ayında eğlenceli sürprizler sizlerle

Rengârenk atölyelerle dolu bir tatilin ardından okulların açılmasının heyecanı yaşanıyor. Capacity AVM’de birbirinden eğlenceli atölye ve etkinliklerle sıcacık bir yaz tatili, yerini yepyeni heyecanlara bırakmaya hazırlanıyor.

Yaz yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz, şık ve ferah atmosferiyle sizleri ağırlayan Capacity AVM canlı müzik performanslarıyla alışveriş temposunu yükseltirken, eylül ayında da devam edecek özel projeleriyle sizleri eğlenceye davet ediyor.
Yıl sonuna kadar devam edecek olan Zeynep Gözübüyük ile ‘Anne&Bebek Yogası’ eylül ayında yeniden başlıyor. Bu özel etkinlikte anneler bebekleriyle birlikte yoga yaparak güne zinde ve keyifli bir başlangıç yapıyor olacaklar. Sınırlı sayıda katılımın sağlanacağı etkinliğe kayıt için Capacity AVM duyurumlarını sakın kaçırmayın.

Eylül ayında, misafirlerin ilgiyle takip ettikleri Akıl ve Zekâ Oyunları ise mücadelenin nabzını tutmaya devam edecek. Özgün tasarımların yer alacağı atölyelerde bu ay; seramik ve vazo boyama atölyelerinin yanı sıra çocuklar, okul alışverişini yaratıcı atölyeler ile kendileri tasarlıyor olacaklar.

Eylül ayı boyunca her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ücretsiz atölyelere katılım için www.capacity.com.tr/kayit adresinden kaydınızı yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here