Ana Sayfa AVM Çocuk atölyeleri kasım ayı boyunca Highway’de

Çocuk atölyeleri kasım ayı boyunca Highway’de

you can find out more Her ay düzenlediği eğlenceli aktivitelerle misafirlerine en keyifli alışveriş deneyimini sunan Highway Outlet’te Kasım ayında da birbirinden renkli atölyeler miniklerle buluşacak.

https://amcap.net/1373-dte24315-texas-laws-against-teacher-former-student-dating.html Kasım ayı boyunca her haftasonu gerçekleşecek etkinliklerde, çocukların el becerilerini geliştirmeye yardımcı, boyama ve dekoratif çalışmaların yer aldığı birbirinden farklı atölyeler ile birlikte Tahta Bacak, Kukla Show, İllüzyon Show, Balonbaz Show, Bubble Show ve sevimli maskotlardan oluşan sahne gösterileri Highway Outlet Kiğılı mağazası önündeki etkinlik alanında minik yeteneklerle buluşacak.

Her hafta sonu 13.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliklerin ilk haftasında 2 Kasım Cumartesi günü Ahşap Kutu Boyama ve Peluş Bebek Yapımı atölyelerinin yanı sıra Tahta Bacak ve Kukla Show sahne gösterileri yer alacak. 3 Kasım Pazar günü ise sevimli maskotlar eşliğinde Bez Çanta Tasarımı ve Tavşan Maske Yapımı atölyeleriyle çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı bulacaklar.

Kasım ayı boyunca gerçekleşecek etkinliklerle alakalı detaylı bilgi almak için www.highwayoutlet.com.tr adresini veya Highway Outlet AVM’nin sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeyi ve takipte kalmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here