Ana Sayfa İNDEKS Defacto DeFacto globalleşmeye devam ediyor

DeFacto globalleşmeye devam ediyor

DeFacto, 2025 yılında 180 ülkede faaliyet gösteren global moda markası olma vizyonu doğrultusunda yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda 2022’de yurt dışında 50’ye yakın mağaza açmayı hedefleyen DeFacto, Lübnan’da dördüncü mağaza yatırımını gerçekleştirdi. Ekonomik ve kültürel gelişimi ile dikkat çeken Saida’da açılan DeFacto mağazası, yeni nesil mağaza konseptiyle müşterileriyle buluşmaya hazır.

Global moda markası DeFacto, Lübnan’daki dördüncü yatırımı için ülkenin en popüler sahil kentlerinden biri ve 3. en büyük kenti olan Saida’yı seçti. Yaklaşık 800 metrekare büyüklüğündeki mağaza şehre yeni nesil bir mağazacılık anlayışını sunuyor.

Bu yatırımla birlikte 2025 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediklerini dile getiren DeFacto Alternatif Satış Kanalları & İş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, “DeFacto olarak bugün güçlü mağazacılık ve e-ticaret yatırımlarımızla 93 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Globalleşme stratejimiz dahilinde hedefimiz 2025 yılında 180 ülkede varlık göstermek. Bu doğrultuda bu yıl içerisinde yurt dışı pazarlarda 50’ye yakın yeni mağaza yatırımı gerçekleştireceğiz. Hedef pazarlarımızdan Lübnan’daki dördüncü yatırımımız bu anlamda önem taşıyor. Ülkenin tarihi ve kültürel mirası ile dikkat çeken ve ticari anlamda güçlenen şehri Saida’daki mağazamızın buradaki hızlı gelişime katkı sunmasını ve bölgedeki tüketicileri ‘ulaşılabilir moda’ ile buluşturmasını hedefliyoruz” dedi.
DeFacto hakkında:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here