Ana Sayfa AVM Espark’ta anahtarların yıldızı sizi bekliyor

Espark’ta anahtarların yıldızı sizi bekliyor

her comment is here ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark AVM her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerine muhteşem bir yeni yıl hediyesi veriyor.

best dating apps dc 2019 Ulusal ve uluslararası marka karmasıyla modanın nabzını tutup gerçekleştirdiği eşsiz etkinliklerle de pazarlamanın dünyaca önde gelen ödüllerini alarak başarısını tasdikleyen Espark Alışveriş Merkezi, 15 Kasım 2018 Perşembe günü saat 10.00’da başlayarak 15 Mart 2019 Cuma günü saat 22.00’ye kadar sürecek olan yeni yıl kampanyası ile ziyaretçilerinden 1 kişiye 2018 Model Mercedes-Benz GLA 200 FL AMG otomobil kazanma şansı sunuyor.

Espark Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan, aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin, yapılan alışverişin faturasını alışveriş merkezinin içerisinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz etmesi gerekiyor.

Kampanyanın bitiminde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Espark Alışveriş Merkezi’nde, 25.03.2019 tarihinde saat 14.00’te noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak. Çekiliş sonucunda belirlenecek şanslı ziyaretçilerin listesi, 29.03.2019 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye Baskısı’nda yayımlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here