Ana Sayfa Marka-Mağaza Falconeri, Türkiye’de kapılarını açtı

Falconeri, Türkiye’de kapılarını açtı

Calzedonia Group bünyesinde bulunan ve İtalya’nın en seçkin giyim markalarından Falconeri, İstanbul’un en şık semti Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’nde kapılarını açtı.

2009 yılında Calzedonia Group’un bünyesine katılan Falconeri, zamansız parçaları, yüksek kalite anlayışı ve sadeliği ile dikkat çekiyor. Kaşmir’den, triko ürünlere hem kadınlar, hem erkekler için geniş bir koleksiyona sahip olan Falconeri doğal elyaflar kullanarak kalite anlayışını her zaman ön planda tutuyor.
Eşsiz ve şık ürünler tasarlayan Falconeri, ilhamını her zaman doğadan alarak, iş ortamından, günlük yaşama kadar hem kadınların, hem erkeklerin her anına hitap ederek rahatlığı ön planda tutmayı amaçlıyor.

Falconeri, tasarımlarına hayal edilip çizildiği andan, üretim anına kadar büyük bir titizlik ile yaklaşıyor. Sektöründe uzman birçok isim ile çalışan Falconeri, en kaliteli elyafları, kusursuz giyim parçalarına dönüştürüyor. İtalya’nın Trento şehrinde üretilen Falconeri ürünleri, İtalyan kalitesini ve uzmanlığını tam anlamıyla yansıtıyor.

Dünya’da New York, Milano, Barselona, Madrid, Paris gibi şehirlerde bulunan Falconeri, toplamda 100’ü aşkın mağazası bulunmakta. 20 Aralık 2019 tarihinde de İstanbul’da kapılarını açan Falconeri, moda severlerin ilgisini çekeceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here