Ana Sayfa Gündem FİBA CP – LC Waikiki iş birliği, iç ve dış pazarda güçleniyor

FİBA CP – LC Waikiki iş birliği, iç ve dış pazarda güçleniyor

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties; moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki ile iş birliğini iç ve dış pazarlarda güçlendiriyor. FİBA CP’nin Türkiye’deki AVM’lerinde 4 mağazası ile hizmet veren LC Waikiki, FİBA CP’nin yatırımlarından biri olan M1 Adana AVM’de hali hazırda hizmet verdiği 2 bin metrekarelik mağazasından, yaklaşık 4 bin metrekareye büyüklükte bir mağazaya geçiş yaptı.

Türkiye’nin pek çok şehrinde ve yurt dışında; Çin, Romanya ve Moldova’da ticari gayrimenkul alanında projeler yürüten FİBA Commercial Properties (FİBA CP), moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki ile iş birliğine güçlü ve sürdürülebilir bir adım attı.

Hali hazırda FİBA CP’nin yurt içindeki AVM’lerinde 4 mağazası ile hizmet veren LC Waikiki, M1 Adana AVM’deki 2 bin metrekarelik mağazasından, yaklaşık 4 bin metrekarelik yeni ve büyük bir mağazaya geçiş yaptı. Bu yenileme ile LC Waikiki FİBA CP AVM’lerinde toplamda 12 bin metrekarelik hizmet alanına sahip oldu. Yenilenen yüzüyle M1 Adana AVM LC Waikiki Mağazası, tam konsept hizmeti ile hem Adana hem de çevre bölgelerden ziyaretçilerine hitap edecek.

“Yakaladığımız sinerjiden mutluyuz…”
LC Waikiki ve FİBA CP’nin güvene dayalı sinerji ve iş birliği sayesinde, yurt içi ve yurt dışı yatırımlarında önemli projelere imza attıklarını anlatan FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, “LC Waikiki ile yıllar içinde yakaladığımız uyumu sürdürdüğümüz ve kendileri ile yeni projeler gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Gerçekleştirdiğimiz köklü iş birliğimizle yurt içinde ve yurt dışında 6 LC Waikiki mağazasını misafirlerimiz ile buluşturuyoruz. FİBA CP ailesi olarak yurt içi ve yurt dışındaki yatırımlarımızda bölge halkını dinlemeye özen gösteriyoruz. Tüm yenileme ve büyütme çalışmalarımızda, yaptığımız kiralamalarda onların isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. M1 Adana AVM’de gerçekleştirdiğimiz renovasyonun etkisi ile müşteri taleplerinin ve etki alanının genişlemesi sonucu mevcut mağazalarımız da alanlarını genişletme ve sundukları hizmetin yelpazesini genişletme yoluna gidiyorlar. LC Waikiki ile hem yurt dışı hem yurt içinde köklü bir iş birliği geçmişimiz var. Şimdi de M1 Adana AVM’de daha geniş bir alanda hizmet verecek olmasını ziyaretçilerimizin büyük ilgiyle karşılayacağına inanıyoruz” dedi.

“İş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz”

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ile yurt içinde ve yurt dışında hizmetlerini sürdürdüklerini anlatan LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük “Global marka anlayışımız ve 2023 vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimize ulaşmak için her yıl belirli bir oranda yatırım yapmaya devam ediyoruz. FİBA CP’nin yurt içi ve yurt dışı AVM’lerinde iş birliği yapmaktan ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here