Ana Sayfa Gündem In Street, Konya Kent Plaza AVM’de

In Street, Konya Kent Plaza AVM’de

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Konya’daki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Konya Kent Plaza AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 117’ye yükseldi.

FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Konya Kent Plaza AVM’de 217 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markalarını Konyalılar ile buluşturacak. In Street; Konya’da açılışını gerçekleştirdiği mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını da 117’ye çıkarmış oldu.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix , Dockers By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers , Puma , Reebok , Vans, New Balance, Superga , Tommy Hilfiger, gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Konyalıların beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Konya Kent Plaza AVM’de açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here