Ana Sayfa AVM İnegöl AVM’de sömestir heyecanı

İnegöl AVM’de sömestir heyecanı

discover this Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Ocak ayında çocukları mutlu edecek dopdolu bir programla geliyor. İnegöl AVM, özel atölye programları ve lisanslı gösterileriyle sömestr tatilinin neşesine neşe katacak.

http://www.georgespierrefabre.fr/1985-dtf21380-comment-créer-un-groupe-messenger-sur-pc.html Geniş marka karması ile alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM, bu sömestir tatilinde hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu edecek birbirinden özel etkinlikler düzenleyecek.

Sevilen çizgi dizi Rafadan Tayfa, ocak ayında hem imza günü hem de üç özel gösteri ile İnegöl AVM’de minik izleyicilerle buluşacak. Ayrıca geçen ay düzenlenen resim yarışmasının kazananları da İnegöl AVM Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek özel bir tören ve resim sergisi ile ödüllerine kavuşacak.

Sömestir boyunca çok renkli etkinliklere sahne olacak İnegöl AVM; Merdiven ve Palyaço Show Gösterisi, Balon Katlama Show, Ormanlar Kralı Aslan Müzikal Çocuk Oyunu ve TRT lisanslı çocuk oyunu ‘Biz İkimiz Arda ile Ceren’i konuk edecek.

Düzenlenecek Devri Alem Çocuk Atölyeleri’nde ise minikler farklı ülkeleri anlatan özel çalışmalar yapacak. Çanakkale Abidesi Boyama, Fransa Eyfel Kulesi, Hollanda Yel Değirmeni, İngiltere Nostaljik Otobüs ve Mısır Piramit Atölyesi ile çocuklar dünyanın farklı kültürlerini tanıyacak. Her gün yaptıkları bu etkinlikler, verilen temsili pasaportlara işlenecek miniklerden en çok vizeyi toplayanlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here