Ana Sayfa Gündem Kiğılı, İstanbul Havalimanı’nda mağaza açtı

Kiğılı, İstanbul Havalimanı’nda mağaza açtı

http://stonefruit.co/2014/10/sicilia/ Kiğılı, mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Erkek giyim sektörünün önemli markası Kiğılı, artık İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki mağazasıyla da hizmet verecek.

https://www.cdl-france.com/31543-dtf24001-site-plan-cul-fiable.html Kığılı, yeni mağazasını İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde açtı. Yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdüren Kiğılı, Türkiye’nin dünya ülkeleri ile buluştuğu nokta olan İstanbul Havalimanı’nda açtığı yeni mağaza ile 7/24 kesintisiz hizmet deneyimi yaşatıyor. Takım elbiseden smokine, pantolondan ayakkabıya, yeni sezon koleksiyonlarından her tarza uygun aksesuarlara kadar tüm ürünler, yüksek kalite ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

2019 yılında yurt dışında 22 ülkede 100 satış noktasına ulaşarak hızla büyüyen Kiğılı, 2020 yılındaki yatırımlarını, Fas, Filistin, Romanya, Irak, Ürdün, Afganistan, Rusya, Almanya gibi ülkelerle sürdürmeyi hedefliyor.

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, “Türkiye ile dünyanın buluşma noktası olan İstanbul Havalimanı’nda açtığımız yeni mağazamız sayesinde ihtiyaçları karşılarken, markamızı yurt dışında daha fazla bilinir hale getireceğimize inanıyorum. Hedefimiz hem yeni pazarlara açılmak hem hizmet verdiğimiz mevcut pazarlarda varlığımızı genişletmek. İstanbul’u merkez aldığımızda, uçak ile 2 buçuk saatte ulaşılabilecek tüm ülkelerde, pazar lideri veya ilk 3’te olmak istiyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here