Ana Sayfa Gündem Kiko Milano ve Doğuş Grubu ortaklığında yeni dönem

Kiko Milano ve Doğuş Grubu ortaklığında yeni dönem

Kiko Milano’nun Türkiye pazarındaki başarısı, uzun süredir birlikte çalıştıkları Türk ortakları Doğuş Grubu ile tam bir franchise anlaşması ile pekiştiriliyor.

İtalyan kozmetik markası Kiko Milano, uzun zamandır ortağı olan Doğuş Grubu ile yaptığı tam franchise (Tek yetkili satıcı) anlaşması ile pazardaki temellerini sağlamlaştırarak Türkiye yolculuğuna devam ediyor.

Kiko Milano’nun 2015 yılında Doğuş Grubu ortaklığıyla Türkiye pazarına girmesi ve 2016 yılında ilk mağazasını açmasıyla gerçekleşen İtalyan güzelliği hayali, Doğuş Grubu’nun Türkiye’deki Kiko markasını satın almasıyla Türkiye’deki yatırımlarına hızla devam edecek.

Kasım 2021’de İtalya’da marka sahipleri ile master franchise anlaşmasının imzalanması ve hisse devir sürecinin tamamlanmasının ardından Doğuş Grubu’nun Kiko markasının Türkiye’deki master franchise sahibi olacağı süreç, Kiko Milano’yu Türkiye pazarında güçlendirecek. Her alanda zamansız güzelliğe en çok değer veren iki ülke olan Türkiye ve İtalya’nın ortaklıklarını tam bir franchise anlaşmasıyla daha da güçlendirmeleri şu şekilde özetlenebilecek bir aşk mektubu: Kiko Milano Türkiye’yi ve Türkiye Kiko Milano güzelliğini seviyor. En geniş ürün yelpazesine sahip yüksek kaliteli renkli kozmetik ve cilt bakım ürünlerini uygun fiyatlarla Türk tüketicisiyle buluşturan Kiko Milano, Doğuş Grubu’nun ayrılmaz bir parçası olmaya devam edecek. Markanın Türkiye’deki özel franchise haklarının Doğuş Grubu’na verilmesinin ardından marka, çok yakında açılması planlanan yeni mağazalar ve açılması için gün saydığı e-ticaret kanalı ile sektördeki yatırımlarına devam edecek Kiko Milano ve Doğuş Grubu ortaklığında yeni bir dönem başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here