Ana Sayfa Gündem Lee ve Wrangler, Adana Optimum AVM’de

Lee ve Wrangler, Adana Optimum AVM’de

Karma Marka Mağazacılık Ticaret A.Ş. çatısı altında Türkiye’ye iddialı bir şekilde geri dönen Wrangler ve Lee markaları, Adana’daki ikinci mağazasını Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde açıyor.

Denim tarihinin en köklü markalarından Lee ve Wrangler, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nin 1.katında 357 metrekarelik geniş bir mağazada müşterilerine hizmet verecek.

Lee
Amerikan denim ve casual giyimin efsane markası Lee, 130 yıldır rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Lee; mükemmel fitleri ile adından söz ettirirken, logosu kadar cep şekli ile de kendini ayrıştırmış ve uzaktan bile görülse tanınır hale gelmiş bir marka.

Wrangler
Denimin, 1950’lerde gençlik hareketinin üniforması olarak adapte edildiğinde, gençlik tavrıyla eşanlamlı hale gelen ikonik marka Wrangler; çalışan, eğlenen ve cesur bireyselliği tanıyanların ruhuna hitap eden bir Amerikan simgesi. Muhteşem kesim ve fitleri ile her vücut tipi ve her yaşa uygunluğuyla öne çıkan Wrangler, kaliteden asla ödün vermeyen rahat kalıplarıyla Adanalılar ile buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here