Ana Sayfa AVM M1Konya AVM’nin yeni kampanyası ile herkese anında hediye

M1Konya AVM’nin yeni kampanyası ile herkese anında hediye

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, güne kahvesiz başlayamayanlar için yeni kampanyasını hayata geçiriyor. M1Konya AVM, 27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında hayata geçireceği Anında Satış Kampanyası ile aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, 500 ml çelik termos hediye edecek.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, çay ve kahve tutkunlarının günlük yaşamlarını daha keyifli bir hale getirmek için harekete geçti.
“Herkese Hediye Anında Hediye” sloganı ile hayata geçirdiği Anında Satış Kampanyası ile M1Konya AVM, aynı gün içerisinde 750 TL ve üzeri alışverişlerde ziyaretçilerine 500 ml çelik termosu “Anında” hediye edecek. Toplamda en fazla 5 fiş ile katılım sağlanabilecek kampanya 27 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde geçerli olacak.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, Anında Satış Kampanyası ile yaklaşan kış soğuklarında ziyaretçilerini yalnız bırakmayacak, verdiği termos ile en serin havalarda bile onların kahve ve çaylarını sıcak tutmasına yardımcı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here