Ana Sayfa İNDEKS 212 AVM Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı açılıyor

Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı açılıyor

212 Fırsat Garajı, 21 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında 212 Outlet’te açılıyor. Fırsat Garajı’nda; tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, zücaciyeden kozmetiğe dünyaca ünlü markalar, en düşük fiyatlarla sizleri bekliyor.

Sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 Outlet “212 Fırsat Garajı” ile dünyaca ünlü birçok markanın indirimli ürünlerini en cazip fiyatlarıyla sizlere sunuyor.

U.S Polo, Boyner, ADL, Civil, Tefal, Hummel, Hatemoğlu, Mudo, Taç, DS Damat, Altınyıldız, Kiğılı, Madame Coco, Seçil Store, Süvari, Mimya, S Sport, 212 Sanat Evi, Collezione, Armine, Centone, Tuğba, Greyder, Zühre, Hammer Jack, Kemal Tanca, Pierre Cardin ve daha birçok dünyaca ünlü markanın inanamayacağınız fiyatları 3P kapalı otoparktaki projeye özel hazırlanan alışveriş alanında ve bu günlere özel ekstra indirimli fiyatlarla müşterilerine çok özel imkânlar sunacaklar.

212 Outlet’in, ziyaretçilerine özel hazırladığı “212 Fırsat Garajı” çok konuşulacak.

En sevdiğiniz dünya markalarının, inanamayacağınız fiyatları, 21 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında 212 Outlet Fırsat Garajı’nda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here