Ana Sayfa AVM Metropol İstanbul Jaguar I-PACE hediye edecek

Metropol İstanbul Jaguar I-PACE hediye edecek

Türkiye’nin en iddialı alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Metropol İstanbul 31 Aralık’a kadar yapılacak alışverişlerde 1 şanslı kişiye Jaguar I-PACE hediye edecek.

Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul’da sürprizler devam ediyor. Açılışı, muhteşem hediyeler ve birbirinden eğlenceli etkinliklerle festivale dönüştüren Metropol İstanbul’da; 31 Aralık tarihine kadar yapılacak alışverişlerde 1 şanslı kişiye Jaguar I-PACE hediye edilecek. 150 TL alışveriş yapan tüm ziyaretçiler çekilişe katılma hakkı kazanacak.

Kasım Ayına Özel Atölyeler

Metropol İstanbul’da Kasım ayı boyunca düzenlenecek yetişkin atölyeleriyle aile boyu eğlenceye devam ediliyor.

Ayrıca Metropol İstanbul, iç ısıtan etkinliklerle sonbaharı yaşatıyor. Çikolata tutkunlarını sevindirecek “Handmade çikolata yapımı atölyesi”nde keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Güzelliğine ve bakımına düşkün kadınlar içinse; sonbahar makyajının incelikleri “makyaj çantanda ne var?” atölyesinde detaylarıyla aktarılacak. “Parmak örgü” atölyeleri de Metropol İstanbul’da keyifli aktiviteler arasında yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here