Ana Sayfa Gündem Mini Space, 7. şubesiyle Kent Meydanı AVM’de

Mini Space, 7. şubesiyle Kent Meydanı AVM’de

Farklı konseptleriyle ailelerin ve çocukların gözdesi Mini Space, 7. şubesini Kent Meydanı AVM’de hizmete açtı.

Oyun dünyasının farklı konseptiyle ilgi çeken markası Mini Space, geçtiğimiz hafta sonu 7. şubesini Kent Meydanı AVM’de hizmete açtı. Açılışta yoğun ilgi ile karşılanan Mini Space, aileleri sırayla içeriye alabildi.

Deneyimli eğitmen kadrosuyla çocukların yarı yıl tatilinde keyifli vakit geçirmenin yeni adresi olan Mini Space, bünyesinde “Soft Play” oyun alanı sunarken aynı zamanda “Kum Alanı” ve “Meslek Dalları” gibi dramatik oyun alanlarını da çocuklarla buluşturuyor.

İçeriye giren her çocuğu birbiriyle tanıştırarak çocukları tek oyunda bir araya getiren Mini Space’de, aileleri ve çocukları süreyle sınırlandırarak stres ve baskı hissettirmemek için süre sınırı bulunmuyor.

Çocuklar keyif aldığınca eğlenirken aileler AVM içerisinde vakit geçirebiliyor. Müşterilerine güvenli alan sunan Mini Space, ailelerin çocuklarını teslim ettikten sonra kendilerine zaman ayırabildikleri ve alışveriş ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabildikleri için tercih nedeni oluyor.

Mini Space Genel Koordinatörü Ayşe Büşra Sezer, “Bursa Kent Meydanı AVM’de güzel bir tepkiyle aileler ve çocuklarla buluşmuş olmaktan oldukça mutluyuz. 2023yılı içerisinde Türkiye genelinde daha pek çok noktada olmayı hedefliyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here