Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da unutulmaz bir deneyim: Nevçarşı Çiftliği

Nevçarşı’da unutulmaz bir deneyim: Nevçarşı Çiftliği

Nevçarşı Çiftliği etkinliği, unutulmaz anılar biriktirmek ve doğayla daha yakın bir bağ kurmak isteyen 4-12 yaş grubu çocuklar için harika bir fırsat sunuyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Eylül ayında minik ziyaretçilerini ailelerine doğayla daha yakın bir deneyim sunmak için muhteşem bir etkinlikle karşılıyor: Nevçarşı Çiftliği! Bu özel etkinlik, sağlıklı çevre bilinci oluşturmayı, ekolojik dengeyi sürdürülebilir bir şekilde koruma bilincini aşılamayı amaçlıyor ve minik misafirler için eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Her hafta sonu, Eylül ayı boyunca (toplamda 5 hafta sonu), Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nin içindeki Nevçarşı Çiftliği’nde gerçekleşen etkinlik, çocuklara doğayı yakından tanıma ve çevre dostu uygulamalar hakkında farkındalık kazandırma amacı taşıyor. Katılımcılar, drama oyunları ve eğlenceli hikayeler eşliğinde meyve/sebze ekmeyi öğrenerek deneyimleme fırsatı buluyorlar.

Eylül ayı boyunca her hafta sonu gerçekleşen etkinlik, toplamda 5 hafta sonu boyunca minik misafirleri ağırlayacak. Etkinlik, 2-3 Eylül, 9-10 Eylül, 16-17 Eylül, 23-24 Eylül, 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlik, her gün 4 farklı seansla düzenlenecek ve her seans 45 dakika sürecek. Seans saatleri 14.00- 15.30-17.00-18.30. 4-12 yaş arasına uygun etkinliğin her seansı, 20 katılımcı ile sınırlı. Her seans 45 dakika sürecek.
Etkinliğe katılmak isteyenlerin, etkinlik tarihine ait 100 TL’lik alışveriş fişi ile kayıt yaptırmaları gerekmektedir. (Migros haricindeki mağazalardan yapılan alışverişler geçerli kabul edilmektedir.)

Kayıtlar, etkinliğin gerçekleşeceği günlerde, etkinlik alanında saat 13.00’te başlayacak.

Bu eşsiz etkinlik, çocuklara doğayı sevdirmek, ekolojik dengeye duyarlılıklarını artırmak ve aynı zamanda ailelerle keyifli bir vakit geçirmelerini sağlamak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here