Ana Sayfa AVM Okul alışverişi Axis İstanbul’dan geçiyor

Okul alışverişi Axis İstanbul’dan geçiyor

Axis İstanbul AVM’de 28 Haziran’da başlayan kitap fuarı ziyaretçilerin yoğun ilgisi nedeniyle uzatıldı. İçeriği daha da geliştirilen fuarda okula hazırlık yapan çocuklar için özellikle uygun fiyatlarda ürün bulmak mümkün olacak. Çantadan boya kalemine, kitaptan suluğa çok çeşitli okul malzemeleri için de fırsatlar sunan Axis İstanbul AVM’de kırtasiye ve kitap fuarı 6 Ekim’e kadar açık olacak.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de yaz boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği kitap fuarı, içeriği daha da geliştirilerek 6 Ekim’e kadar uzatıldı. Alışveriş merkezinin eksi birinci katında bulunan kitap fuarı, birinci kattaki kitap ve kırtasiye fuarıyla birlikte geniş bir yer kaplıyor.

Ziyaretçilerini hem alışverişin hem de kitapların dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Axis İstanbul AVM, okul yolunda öğrenci ve aileler için uygun fiyatlar da sunuyor. Çocuk kitaplarından tarihi çalışmalara, dünya klasiklerinden felsefe dizileri ve kişisel gelişim kitaplarına dek birçok türde eser okurla buluşmaya devam ederken çantadan boya kalemine, kitaptan suluğa çok çeşitli okul malzemeleri ise kırtasiye pazarında öğrencilerle buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here