Ana Sayfa AVM Okula dönüş heyecanı Bilkent Center’da

Okula dönüş heyecanı Bilkent Center’da

buy clomid online cheap Bilkent Center’da yaz tatili sonrasında çocuklar için rengarenk etkinlikler düzenleniyor. Sevilen çizgi film kahramanı Sonic Boom, 14-15-16 Eylül tarihlerinde özel bir gösteriyle Bilkent Center’ın minik ziyaretçileri ile buluşuyor. Sonic Boom karakterleri okula dönüş eğlencelerine hız katıyor.

Çocuklar, Minika Go ekranlarında yayınlanan ve severek izledikleri çizgi film Sonic Boom karakterleri ile tanışma fırsatı bulurken, 22-23 Eylül tarihlerinde Bilkent Center Ankara’da bulunan dans okulları öğrencilerinin gösterilerine ev sahipliği yapacak.

http://carsoundsinc.com/88agQODCo Sonic Boom sahnede
Renkli kostümü, kendine özgü dansı ile çocukların gönlüne taht kuran Sonic Boom, renkli bir performans sergilemeye hazırlanıyor. 14-15-16 Eylül tarihleri 13.30, 15.30, 17.30 saatlerinde yapılacak gösteriler tamamen ücretsiz olup çocuklar hayranı oldukları süper kahramanı sahnede keyifle izleme fırsatı bulacak.

you can find out more Çocuklar Bilkent Center’da dans ediyor
Bilkent Center’da ‘Okula Dönüş’ etkinlikleri 22-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Bilkent Center Dans Günleri ile devam edecek. Bilkent Center Ankara’da bulunan dans okullarının performanslarından oluşacak gösterilere ev sahipliği yapacak… Bu kapsamda 22 , 23 Eylül 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Bay Sanat, Fame Dans, Ankara Dans, Rüya Bale Okulu, Oya Akın Dans Okulu AFK Dans Okulu, Jale Tezer Dans Grubu, Başkent Dans Okulu, Hayal Sahne ve Line Dans okullarının performansları, geleceğin dansçılarının yetişmesi ve miniklerin dansı sevmeleri için örnek teşkil edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here