Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir minik kalplere umut oldu

Palladium Ataşehir minik kalplere umut oldu

PAYLAŞ

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’in, Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği’yle ortaklaşa gerçekleştirdiği “Minik Bir Kalbe Umut Olun” Projesi ile öğrenciler dileklerini yazdı, Palladium AVM misafirleri bu dilekleri gerçekleştirdi.

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Çocuklar Hepimizin Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirdiği “Minik Bir Kalbe Umut Olun” projesinde yaklaşık 60 öğrencinin dilekleri sömestre tatili öncesi yerine getirildi.

Proje kapsamında dilekleri sorulan öğrencilerin büyük bölümünün kitap, oyuncak, mont, ayakkabı, eğitim malzemeleri ve bisiklet istediği görüldü. Dilekte bulunan çocukların hediyeleri 3 Ocak 2019 Perşembe günü İznik Göllüce İlk ve ortaokulunda yapılan törenin ardından öğrencilere tek tek dağıtıldı.

Palladium AVM Müdürü Ayşen Yerşen ve ekibinin dernek yöneticileriyle birlikte katıldığı etkinlikte hediyelerini alan çocuklar büyük mutluluk yaşadılar. AVM Müdürü Ayşen Yerşen ve dernek yöneticileri tarafından yapılan açıklamada çocukların hedeflerine ulaşmak için eğitim ve çalışma disiplininin önemi vurgulanırken, çocukların hep güldükleri bir dünya için çalışıldığı belirtildi. Palladium AVM misafirlerinin ve çalışanlarının kendilerine çok büyük destek sağladığını bildiren Yerşen, projeye destek olan herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here