Ana Sayfa AVM Palladium’da sömestr tatili sihirli kutularla çok başka renkli

Palladium’da sömestr tatili sihirli kutularla çok başka renkli

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 21 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında, hem çocuklar hem de yetişkinlerin ilgisini çekecek çok renkli bir etkinlik organize ediyor. Palladium ana koridora yerleştirilen insta studio fotoğraf noktalarında AVM misafirleri, çok eğlenecek. Kendi klonuyla yemek yemek ve illüzyonun renkli dünyasını deneyimlemek isteyen herkes, bu yarıyıl tatilinde Palladium’a davetli.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 21 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında, hem çocuklar hem de yetişkinler için renkli bir organizasyon gerçekleştiriyor. İllüzyonun renkli dünyasını deneyimlemek isteyen herkesin davetli olduğu etkinlikte, insta studio noktalarında fotoğraf çektirebilir ya da kendi klonunla yemek yiyebilirsin!

‘Dönen Çerçeve’de; özel desen baskılı çerçeve ve fon arasına geçen AVM misafirleri burada fotoğraf çektirdiklerinde çerçeveler dönüyor gibi görünecek. ‘Sonsuz Anahtar Deliği’nde; anahtar deliğinden baktıklarında kendilerini sonsuz bir kilidin içinde, ‘Sihirli Masa’da ise kafalarını saksıda bitkilerin arasında görecekler. ‘Kaleydoskop Oda’da; Kaleydoskop içine giren katılımcılar, sonsuz yansımalarını seyredecek ve ‘İki Kişi Bir Yüz’de; karşılıklı oturan katılımcılar, şeritli aynaya baktıklarında arkadaşları ile karışmış olan yüzlerini görecekler. ‘Klonlar Masası’nda; masaya oturan katılımcılar kendilerini klonları ile yemek yiyor olarak görecek, ‘Kurdele Neşesi’nde ise renkli kurdelelerle dolu oda içinde eğlenceli kareler yakalayacaklar.

Etkinlik; 10.00 – 22.00 saatleri arasında ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here