Ana Sayfa İNDEKS Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri Pozitera eğitimleri sürüyor

Pozitera eğitimleri sürüyor

Pozitera saha personeli eğitimi ile ürünlerin tüketiciye en doğru ve en etkin ulaşımını sağlıyor. Tüketiciler Türkiye genelinde Pozitera tarafından eğitilen saha elemanları ile doğru ve bilinçli alışverişin keyfini yaşıyor.

Perakende sektöründe konusunda lider birçok yerli ve yabancı firmaya hizmet veren perakende geliştirme şirketi Pozitera, Türkiye genelinde mağaza çalışanlarını eğiterek, tüketiciye en etkili satış için taktiksel stratejiler geliştiriyor. Özel eğitimli kadrosu ve yıllar içinde biriktirdiği deneyimsel bilgiler sayesinde geliştirdiği satış geliştirici çözümlerle, çok kısa sürede daha çok ürünü tüketici ile buluşturuyor. Özetle Pozitera eğitim ekibi tüketiciye bilinçli alışveriş desteği veren saha elemanı yetiştiriyor.

Özgün yapısal modeliyle fark yaratan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş; yönetim ekibi, süpervizörler ve saha elemanları için eğitimlerini yerli ve yabancı uzmanlarla aralıksız online ve offline sürdürüyor. Mağaza çalışanlarının eğitiminin yanı sıra bayi geliştirme faaliyetlerinde de bulunan Pozitera, bayiler için satış artırıcı çalışmaları hayata geçiriyor. Özel ürünler için tüketicinin mağazaya gelmesini beklemeyen Pozitera, ayrıca kapıdan kapıya pazarlama yaparak hedeflenen müşterilere direkt ulaşıyor.

Teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile çözüm ortaklarına perakende hedeflerine giden yolda katma değer sağlayan Pozitera, patenti kendine ait özel yazılımı ile özel bir raporlama sistemi kullanıyor. İş ortağı firmalar gerçekleşen perakende operasyonuyla ilgili gerçek performansı, eş zamanlı olarak, en doğru şekilde takip ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here