Ana Sayfa Gündem Samsung, teknoloji konseptli 3. mağazasını Konya’da açtı

Samsung, teknoloji konseptli 3. mağazasını Konya’da açtı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’u marka karmasına ekledi. M1Konya AVM’de Konyalılarla buluşan Samsung, Türkiye’deki teknoloji konseptli 3. mağazasını hizmete açmış oldu.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, global bir markayı daha misafirleri ile buluşturmaya başladı.

Dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, Türkiye’de İstanbul ve Ankara’nın ardından Samsung Teknoloji konseptli üçüncü mağazasıyla M1Konya AVM’de, ziyaretçilerini ağırlıyor. Üstün teknoloji ve mükemmel tasarımlarla sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren M1Konya AVM Samsung Mağazası, teknoloji severleri bekliyor. M1Konya AVM’nin yeni mağazası, aynı zamanda Konya’da tam ankastre bulaşık makinesi satışı olan tek mağaza oldu.

Konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi
Yeni açılan Samsung Mağazası’na Konya halkını davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here