Ana Sayfa Gündem Siirt Park AVM, renovasyon sonrası açıldı

Siirt Park AVM, renovasyon sonrası açıldı

Üçyol AŞ’nin yatırımcısı olduğu Siirt Park AVM, renovasyon çalışmalarının ardından kapılarını açtı. 3 katlı ve toplam 15 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Siirt Park AVM, bölgenin en büyük eğlence alanına sahip.

Üçyol AŞ tarafından hayata geçirilen Siirt Park AVM, renovasyon çalışmalarının ardından bölgeye hizmet vermeye başladı.

3 katlı ve 15 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip Siirt Park AVM, Mavi, US Polo, Boyner Outlet, LC Waikiki, Kiğılı, İnci Dexter, D’S Damat, Flo, Karaca Home, Migros, Burger King, Popeyes, Alaçatı Muhallebicisi, Sbarro, Tavuk Dünyası, Kimlik&Paulmark, Armine, Karaer, Euromoda, Said Efendi, Big People’s, Usta Pideci, Simit Sarayı, Yalınayak, Karaca Home, Alvina’yı çatısı altında bulunduruyor. Ayrıca bölgenin en büyük Ebebek mağazası da Siirt Park AVM’de hizmet verecek.

Bölgenin en büyük eğlence merkezi Siirt Park AVM’de
Sinema ve eğlence alanlarıyla da bölgenin cazibe merkezi olacak Siirt Park AVM’de 6 adet sinema salonu hizmet verecek. Bu salonların 2’sinde özel koltuklarla VIP hizmet mevcut. 4 bin 500 metrekare eğlence alanının bulunduğu AVM’de, soft play çocuk eğlence alanı ile çocuklar için meslek oyun atölyeleri ve parti odaları mevcut. Gençler için de atış poligonu, 9D sinema, korku evi, karaoke odaları, macera park, lunapark, 10 hatlı modern bowling salonu ve sinemasıyla Siirt Park dopdolu bir eğlence ortamı sunuyor.

Ayrıca Siirt Park Fit adıyla spor severlere de hizmet verecek olan Siirt Park şehrin bu alandaki eksikliğini de gidermiş olacak. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Siirt Park Fit, deneyimli özel hocalarla üyelerine hizmet verecek. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı özel Fin hamamı ve sauna hizmeti de sunacak.

Bölgeye bin kişilik istihdam
Üçyol A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, şöyle konuştu:

“Ziyaretçilerimizin günün her anında farklı bir keyif alabilmeleri için tasarım sürecini hassasiyetle yürüttük. Siirt Park AVM, şehrin tam merkezinde yer alıyor ve Siirt’in tüm sosyal yaşam alternatiflerini de değiştirecek. Ve yaklaşık bin kişilik istihdam oluşturacak. Bölgenin ilk ve en büyük kapalı eğlence parkı, dünya mutfaklarının eşsiz tatlarını bulabileceğiniz restoranları ve alışverişi doyasıya yaşatacak seçkin markaları ile yepyeni bir alışveriş ve eğlence merkezi deneyimi sunacağız. Siirt Park, bölge halkı ve gençlerin uğrak yeri olacak.

Pandemiden dolayı yatırım yapma konusunda iş adamlarının temkinli olduğu bu dönemde hem bölge hem de Türkiye adına güzel bir yatırıma imza attık. Siirt Park’ın açılışıyla, bölgede büyük bir ses getireceğiz. Markalarımızla birlikte güzel hizmetlerde bulunurken, umudumuz Siirt’e katma değer katmak. Sosyalleşme alanlarımızla bu alanda kentin büyük bir ihtiyacına cevap vereceğimizi düşünüyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here