Ana Sayfa İNDEKS Starbucks Starbucks Türkiye-Azerbaycan barista şampiyonu belli oldu

Starbucks Türkiye-Azerbaycan barista şampiyonu belli oldu

http://ergasap.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://ergasap.com/gallery/water-damage-dry-out/ Starbucks Türkiye-Azerbaycan barista şampiyonu belli oldu. 2019 Starbucks Türkiye & Azerbaycan Şampiyonası Finalisti EMEA’de yarışacak.

site Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, her zaman kaliteli içeceği sunmayı ve mükemmel misafir deneyimi yaşatmayı amaçlayan baristalarının yarıştığı Starbucks Türkiye & Azerbaycan Barista Şampiyonası’nın 5.cisini İstanbul’da gerçekleştirdi.

28 Temmuz’da gerçekleşen finalde, İzmir Bölgesi’nden Aylin Yertep birinci olarak, Kasım ayında Londra’da düzenlenecek EMEA finalinde Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı!

Bu yıl 5.cisi düzenlenen Barista Şampiyonası’nın finali, 28 Temmuz Pazar günü İstanbul’da gerçekleşti. Baristaların ‘Bar Becerileri’ ve ‘Kahve Tadım ve Bilgisi’ ana kategorilerinde yeteneklerini sergilediği yarışmada, kahve tutkusunu baristalık sanatı ile birleştiren ve hem izleyicileri hem de jüriyi etkileyen sunumu ile Aylin Yertep, şampiyonanın birincisi oldu.
Aylin Yertep, Kasım ayında Londra’da düzenlenecek EMEA Finali’nde ülkemiz adına yarışacak.

700’den fazla baristanın katıldığı elemeler sonucu yarı finalde 42 Bölge Birincisi, bilgi yarışması, bar becerileri ve kahve tadımı kategorilerinde yeteneklerini sergiledi. 4 finalistin kendi Starbucks yolculuklarını anlattığı, içecek yapımı ve kahve tadımı kategorilerinde yarıştığı final ise 28 Temmuz Pazar günü gerçekleşti. Jüride yer alan Starbucks Türkiye Iş Birim Direktörü, Eğitim Departman Müdürü, Operasyon Müdürü, Kategori Müdürü ve Starbucks İş Birim Direktörü ‘nin değerlendirmeleri sonucu 2019 Barista Şampiyonası birincisi belli oldu.

Her geçen gün yeni bir keşifle, olağanüstü bir fincan kahve elde etmek için sanat, bilim ve yeteneği buluşturan Starbucks, misafirlerine eşsiz misafir deneyimi sunmaya ve 3.adres olmaya devam ederken, kahvedeki uzmanlığını da misafirleriyle paylaşmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here