Ana Sayfa AVM Tango ateşi, Kanyon’da

Tango ateşi, Kanyon’da

Kanyon, tango severleri 12 Temmuz Cuma akşamı Academia del Tango İstanbul ile birlikte gerçekleştireceği Tango Gecesi’nde dans rüzgarları ve özel şovlar ile karşılamaya davet ediyor.

Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, yaz boyunca perşembeden pazara gerçekleştirdiği “İyi Müzik Kanyon’da” etkinliği çatısı altında 12 Temmuz Cuma akşamı Academia Del Tango İstanbul iş birliği ile düzenleyeceği Tango Gecesi’nde dans tutkunlarına güzel bir yaz akşamı yaşatacak. Academia Del Tango İstanbul’un profesyonel ekibi ve muhteşem Sexteto Maestros Tango Orkestrası eşliğinde kaliteli müziğin dans şovlarıyla buluştuğu bir akşam yaşamak için sizi Kanyon’a bekliyoruz.

2019 Türkiye Şov Tango Şampiyonları Özgür Serçe & Eylül Atagün ve 2019 Türkiye Doğaçlama Tango Şampiyonları Batuhan Boy & Nida İnceoğlu’nun gösterileri ile renk katacağı, DJ Tango Beat Busters ile ritimlerin yakalanacağı bu gecede bırakın tango Kanyon’da adımlarınıza eşlik etsin.

Tango ritimleri ile kaliteli müziğin keyfini hissetmek isteyen herkesi 12 Temmuz Cuma 19.00 – 23.00 saatleri arası Kanyon’a bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here