Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası Starcity AVM’de

Tavuk Dünyası Starcity AVM’de

http://monstazbrand.com/?cachebuster=3445277447 Tavuk Dünyası, ödüllü ve birbirinden özel lezzetlerini daha fazla İstanbullu konuğuna sunmak üzere, İstanbul’daki şubelerine bir yenisini ekledi. Yenibosna’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden Starcity AVM’de açtığı bu yepyeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, İstanbul’daki şubelerinin sayısını ise 62’ye çıkardı.

click this over here now Tavuk Dünyası, 2018 yılı hedefleri kapsamında gerçekleştirdiği yeni şube yatırımlarıyla lezzet noktaları haritasını genişletmeye devam ediyor. Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, hem Türkiye’nin farklı bölge ve illerinde hem de İstanbul’un değişik birçok semtinde yeni şubeler açmayı sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Anadolu Yakası’nda Kayışdağı Caddesi üzerindeki yeni restoranın kapılarını açan Tavuk Dünyası, şimdi de İstanbul Avrupa Yakası’nda Yenibosna’da outlet konseptiyle hizmet veren Starcity AVM’de açılan yepyeni şubesinde konuklarını ağırlamaya başladı.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, ziyaretçilerini dünyaca ünlü ve kendi alanının en iyisi markalarla buluşturan; aynı zamanda hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunan Yenibosna Starcity AVM’de açtığı yeni şubesiyle İstanbul’da AVM’lerde bulunan restoranlarının sayısını ise 54’e çıkardı.

Yılın son günlerinde Türkiye’nin farklı şehirlerindeki yatırımlarına aralıksız şekilde devam ettiklerini belirterek sözlerine başlayan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Yenibosna Starcity AVM’de açılan yeni restoranlarıyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Alışveriş merkezlerinde geçirdikleri zamana, keyifli bir yemek molası vermek isteyen tüm lezzet severleri düşünerek AVM restoranlarımızın sayısını her geçen gün artırıyoruz. İstiyoruz ki, konuklarımız hangi semtte olursa olsun, mutlaka bir Tavuk Dünyası restoranını bulsun ve alışverişleri sırasında bizim restoranlarımızda güzel bir yemek yesin. Bu yaklaşımımızla Yenibosna’da hizmet veren ve bölgenin en beğenilen AVM’lerinden olan Starcity AVM’deki yeni restoranımız da misafirlerini ağırlamaya başladı. Yıl sonuna yaklaşmış bile olsak; hedeflerimiz kapsamında hala açacağımız yeni şubelerimizin olduğunu da özellikle ifade etmek isterim.”

Tavuk Dünyası İstanbul’da açtığı bu yeni restoranla Marmara Bölgesi’nde de toplam 87 restorana ulaştı.

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here