Ana Sayfa Marka-Mağaza Teknosa’dan sektöre yeni bir ilk daha

Teknosa’dan sektöre yeni bir ilk daha

Teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Teknosa, ‘ilklerin markası’ olmayı sürdürüyor. “Memnuniyet Değişim Uygulaması”nı başlatan Teknosa, bu kapsamda müşterilerine, belirlenen ürün gruplarında, kullanılmış ürünlerde de geçerli 30 gün içerisinde değişim fırsatı sunuyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye’nin teknoloji ile bağlantı noktası Teknosa, sektöründe yine bir ilke imza atarak ‘Memnuniyet Değişim Uygulaması’nı başlattı. Teknosa’dan alışveriş yapan teknolojiseverler, uygulama kapsamında kullanılmış bile olsa 30 gün içerisinde değişim imkanına sahip olacak.

Memnuniyet Değişim Uygulaması’ndan faydalanmak isteyenler bu haklarını bir defaya mahsus olarak tüm Teknosa mağazalarından gerçekleştirebilecek. Memnuniyet Değişim Uygulaması; belirlenen ürün grupları* dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak. Detaylı bilgi için: https://www.teknosa.com/pages/memnuniyet-degisim

(*Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, kişisel bakım ürünleri, büyük beyaz eşya ürünleri, sarf malzemeleri, servis tarafından kurulumu yapılmış TV’ler, sim kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, notebook ve tabletlerde uygulanmaz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here