Ana Sayfa İNDEKS Flyinn AVM The Company, Flyinn’de

The Company, Flyinn’de

İlham veren ürünleriyle 2009 yılından bu yana tüketicilerle buluşan The Company, mağaza zincirini büyütüyor. The Company, 9’uncu mağazasını Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı.

2009 yılında “büyük, yeni, eğlenceli ve yararlı bir dükkân” mottosuyla müşterileriyle buluşarak perakende dünyasına farklı ve heyecanlı bir giriş yapan The Company, 9’uncu mağazasını açtı.

Yeni mağazasını Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde tüketicileriyle buluşturan The Company, özellikle ev dekorasyon ve hediyelik eşya alanında eğlenceli ve ilham veren ürünlerden oluşan renkli yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Her daim genç ve güncel kalarak zevkli, ulaşılabilir, eğlenceli ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunup, onların dünyalarında samimi ve kalıcı bir yer edinen The Company, Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor.

The Company, Kadıköy’ün yanı sıra Airport AVM, Marmara Park AVM, Viaport Marina AVM, Vega Outlet AVM, Westapark Outlet AVM, Demirören İstiklal AVM ve Ege Perla AVM’deki mağazalarıyla hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here