Ana Sayfa Gündem TOBB Perakende Sektör Meclisi seçimleri yapıldı

TOBB Perakende Sektör Meclisi seçimleri yapıldı

Tobb perakende sektör meclisi

TOBB Perakende Meclisi Başkanlığı görevine Alp Önder Özpamukçu seçildi.

Yoğun bir katılımın olduğu seçimli toplantıda sektör meclisi başkanlığı için yapılan oylama sonucunda Koçtaş Yönetim Kurulu Üyesi Alp Önder Özpamukçu, TOBB Perakende Meclis Başkanı olarak seçilirken, Meclis Başkan Yardımcılığı görevine ise BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç seçildi.

Özpamukçu, seçim sonrası yaptığı konuşmada, sektörün güveni için teşekkür ederken, sektörü ilgilendiren konularla ilgili teknik çalışmaların yapılmasında ve yapılan çalışmaların ilgili mercilere sunulmasında sektör meclislerinin öneminden bahsetti. Alp Önder Özpamukçu, önceki dönem Başkanlığı yürüten Sn.Mehmet Nane ‘ye, TOBB sektör meclisinin etkin bir şekilde çalışması konusundaki desteklerinden dolayı TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Cengiz Günay’a ve emek veren TOBB çalışanlarına teşekkür etti. Özpamukçu, yeni dönemin de sektörü oluşturan tüm tarafların bir arada verimli bir şekilde çalışması ile uyum içinde yürütüleceğini belirtti.

Alp Önder Özpamukçu, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu’nun (TAMPF) da Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here